Dom Gronajny
Gronajny, pomorskie
- 1 295 000 zł
- 180 m²
- 7 194,44 zł/m²
Marek Piecek
Skontaktuj się
Dom Gronajny
Gronajny, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom Gronajny
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 295 000 zł 180 m² 7 194,44 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
7
2 830 m²
garaż wolnostojący
2012
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
2 830 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2012Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 295 000 zł (7 194,44 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: lipiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 180 m² (158,41 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi (7 sypialni), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 2 830 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne, piec, kolektory słoneczne
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Golden Art Nieruchomości Marek Piecek, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 01/1903
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Gronajny, Sztum, sztumski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, teren niezabudowany, łąka, jezioro
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: parking, plac zabaw
Opis nieruchomości
Dzień otwarty nieruchomości w Gronajnach.
Dom to nie tylko metry i liczby w ogłoszeniu.